O mnie

Cześć! Nazywam się Magda i jestem młodą mamą wspaniałej Kasi i chciałabym opowiedzieć Wam, co nieco o sobie.

Mam dwadzieścia sześć lat i właśnie skończyłam wymarzone studia – dokładnie dietetykę. Od kilku lat, wraz z mężem mieszkam we Wrocławiu. Tutaj kontynuuję edukację i pracuję. Jakiś czas – jeszcze przed ślubem – zdecydowałam, że zgubie kilka zbędnych kilogramów. (Uwierzcie mi – ważyłam dużo za dużo.)

Jak postanowiłam tak zrobiłam. Jaki był efekt. Katastrofalny. Ciężka dieta, niema głodówka doprowadziła mnie do OGROMNEGO efektu jojo. Byłam zrozpaczona ; / Oczywiście stosowałam niezliczoną ilość diet, tabletek i ćwiczeń – chyba nie musze mówić, jak to się skończyło? Wszystko ta razem wzięte pozwoliło mi schudnąć raptem trzy kilogramy. Jak miałam zmieścić się w wymarzoną sukienkę?

Jako, że przebrnęłam prawie przez wszystkie dostępne na naszym rynku specyfiki na odchudzanie, postanowiłam, że podzielę się z Wami moimi opiniami na ich temat. Na obecnej stronie znajdziecie wiele ciekawych aspektów związanych z odchudzaniem. Podzielę się nawet z Wami moją tajemnicą – jak schudłam i zmieściłam się w rozmiar trzydzieści osiem! Jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej o tym, co warto, a czego nie warto próbować – zapraszam do lektury. Gwarantuje Wam, że w niektórych przypadkach będziecie zaskoczone efektami.

Akurat ten mini blog zawiera wszystkie moje odczucia związane z Colon C oraz Green Coffee 5K <3

Chcecie wiedzieć, który z nich mi pomógł? Jak wyglądał efekt po miesięcznej kuracji i czy ten suplementy były spełnieniem moich marzeń? Zapraszam do czytania!