Dlaczego dieta przy większej nadwadze jest bezsensu?

dietaczyzielonakawaWielu z nas myśli – ważę osiemdziesiąt kilogramów, przestane jeść, na pewno schudnę do trzydziestu. Czy aby na pewno tak jest? Jaki wpływ na nasz organizm mają drastyczne głodówki i jaką rolę w tym wszystkim zajmuje zielona herbata? Jeżeli chcecie poznać odpowiedzi na te i na wiele innych pytań, zapraszam do artykułu.

Dzień w dzień jemy powiedzmy cztery tysiące kalorii – przy zerowym wysiłku fizycznym to bardzo dużo. Pewnego dnia budzimy się, stajemy na wadze i widzimy pod sobą strzałeczkę wskazującą osiemdziesiąt kilogramów. Co robimy? Przestajemy jeść. Po dwóch miesiącach głodówki ważymy znowu pięćdziesiąt. Wracamy do racjonalnego odżywiania – dwóch tysięcy kalorii. Za jakiś czas znów stajemy na wadze, a tu… dziewięćdziesiąt kilogramów. Jak to możliwe?

Drastyczne obcięcie kalorii sprawia, że nasz organizm czuje się zagrożony i zaczyna bronić się przed śmiercią głodową. Dlatego właśnie tak niesamowicie ważne jest stopniowe obcinanie kalorii np. o, pięćdziesiąt co sześć dni. Oczywiście w przypadku większej nadwagi sama dieta to tylko połowa sukcesu. W tym wypadku musi być ona poparta wysiłkiem fizycznym oraz odpowiednim suplementem diety. Zacznijmy pierw od tego drugiego.

Jeżeli chodzi o suplement diety, polecam Wam Green Coffee 5K., dlaczego? Pastylki te zawierają ekstrakt z zielonej kawy, który bezpośrednio wpływa na utracę naszej tkanki tłuszczowej, a tym samym redukcję zbędnych kilogramów. Dodatkowo preparat ten posiada inna właściwości zdrowotne. Przykładowo wpływa on na prawidłową wartość naszego cholesterolu. U kobiet natomiast znacząco redukuję cellulit i poprawia ogólny wygląd całej skóry. Więcej o Green Coffee 5K i cudownych właściwościach zielonej kawy znajdziecie na www.greencoffee5k.pl.

Chciałabym powiedzieć Wam jeszcze, co nieco o ćwiczeniach fizycznych w czasie odchudzania. Green Coffee 5K, a więc ekstrakt z zielonej kawy ogranicza łaknienie i przyspiesza nasz metabolizm. Oznacza to, iż mamy więcej energii, którą możemy spożytkować na przykład na uprawianie sportu. Uwierzcie mi, że regularne spożywanie tego środka da Wam nowe, ogromne pokłady energii, które bezpośrednio przyczynią się do utraty przez Was Waszej wagi. Jak wiecie, sport, a co za tym idzie wysiłek fizyczny są bardzo ważne. Systematycznie i stopniowe ćwiczenia wspomogą odchudzanie, pozwolą nam uelastycznić skórę i pozbyć się zwisających jej pokładów, a także wpłyną na naszą kondycję psychiczną.

Osoby otyłe naprawdę mają nie lada wyzwanie. Jeżeli chcemy schudnąć z pożądanymi efektami, a nie ze zgubnym efektem jojo, musimy zastosować się do powyższych zasad. Nie ma drogi na skróty. Suplement z zielonej kawy, zbilansowana dieta, ćwiczenia fizyczne – to Twój klucz do sukcesu.